Sonda lambda Opel Astra 2 G 3 H 1.2 16V 1.4 16V Z14XEP

wpis w: Części nowe | 0

allegro1


 MOJE AUKCJE  |  KOMENTARZE  |  DODAJ DO ULUBIONYCH  |  O MNIEkoszyk-kup

Witam,przedmiotem sprzedaży jest sondę diagnostyczną pasująca do Opel Astra G  1.2 16V kod motoru Z12XE,Astra H 1,4 16V kod motoru Z14XEP.Dokładne zastosowanie poniżej.

Sonda nie jest uniwersalna tylko dedykowana i nie wymaga przerabiania kostki!!!

.

Sonda została wyprodukowana przez renomowaną firmę DELPHI,firma ta jest jednym z głównych dostawców części na wyposażenie fabryczne do pojazdów marki OPEL

Numery według producenta DELPHI:ES20315-12B1

Ilość połączeń kablowych 4.

Strona pasowania za katalizatorem katalizatorem !!!!

Produkt jest nowy objęty dwu letnią gwarancją.

Cena dotyczy sondy wraz z oryginalną wtyczką oraz sondą lambda.

IMG_1428[1]ES-20316-12B1

ZASTOSOWANIE SONDY:

OPEL AGILA A
1.0 12V (2000.09 – 2007.12); 973.00 ccm – 58.00 KM/43.00 kW; Silnik: Z 10 XE
1.2 16V (2000.09 – 2007.12); 1199.00 ccm – 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: Z 12 XE
 

OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_)

1.2 16V (2000.09 – 2005.01); 1199.00 ccm – 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: Z 12 XE
OPEL ASTRA G
1.2 16V (2000.09 – 2005.01); 1199.00 ccm – 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: Z 12 XE
OPEL ASTRA H
1.4 LPG (2009.08 – ???); 1364.00 ccm – 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 14 XEP
1.4 (2004.03 – ???); 1364.00 ccm – 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 14 XEP
OPEL ASTRA H
1.4 LPG (2009.08 – ???); 1364.00 ccm – 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 14 XEP
1.4 (2004.08 – ???); 1364.00 ccm – 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 14 XEP
OPEL COMBO nadwozie pełne / kombi
1.4 16V (2005.08 – ???); 1364.00 ccm – 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 14 XEP
 

OPEL CORSA C

1.2 (2000.09 – 2009.12); 1199.00 ccm – 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: Z 12 XE
 

OPEL CORSA D

1.0 (2006.07 – ???); 998.00 ccm – 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: Z 10 XEP
1.2 (2006.07 – ???); 1229.00 ccm – 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: Z 12 XEP
1.4 LPG (2006.07 – ???); 1364.00 ccm – 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 14 XEP
 

OPEL OMEGA B

2.6 V6 (2000.09 – 2003.07); 2597.00 ccm – 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: Y 26 SE

 

OPEL SIGNUM

3.2 V6 (2003.05 – ???); 3175.00 ccm – 211.00 KM/155.00 kW; Silnik: Z 32 SE
 

OPEL VECTRA C

3.2 V6 (2002.08 – ???); 3175.00 ccm – 211.00 KM/155.00 kW; Silnik: Z 32 SE

Numery porównawcze:

Producent Kod OE
AUTOMEGA 3008550355
AUTOMEGA 3008550402
BOSCH 0 258 006 172
BOSCH 0 258 006 174
BOSCH 0 258 006 386
BOSCH 0 258 006 499
BOSCH 0 258 006 501
BOSCH 0 258 006 503
FAE 77154
FAE 77208
FAE 77420
FEBI BILSTEIN 29332
GENERAL MOTORS 13103981
GENERAL MOTORS 24420591
GENERAL MOTORS 24420594
GENERAL MOTORS 55561863
GENERAL MOTORS 855351
GENERAL MOTORS 855355
GENERAL MOTORS 855386
GENERAL MOTORS 855402
GENERAL MOTORS 855405
GENERAL MOTORS 855406
GENERAL MOTORS 855528
GENERAL MOTORS 91021621
GENERAL MOTORS 9129954
GENERAL MOTORS 9192922
GENERAL MOTORS 9193148
GENERAL MOTORS 9199470
GENERAL MOTORS 9202621
GENERAL MOTORS 93177169
GENERAL MOTORS 93177450
GENERAL MOTORS 93177451
GENERAL MOTORS 93190419
HOFFER 7481544
INTERMOTOR 13186
INTERMOTOR 13198
INTERMOTOR 13199
INTERMOTOR 13201
INTERMOTOR LOS446
NGK 0379
NGK 1626

 


Opis produktu

Produkt jest fajny…


W razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji codziennie od 08.00 do 19.00 tel. +48 884 047 999 lub e-mail: sklep@otoopel.pl

dhl_logo poczta_logo upc_logo

Konto bankowe: 53203000451130000015584790

Zostaw Komentarz